پروفیل

گزارش قیمت اهن الات و پیش بینی بازار اهن

گزارش قیمت اهن

اخبار بازار آهن حاکی از ادامه ی روند افزایشی قیمت ها می باشد. طی روز های اخیر، همواره شاهد روند افزایشی و نوسان قیمتی در بازار بوده ایم که این امر موجب شد تا کمی بازار تکان بخورد و از آن حالت سکوت و یخ زدگی خارج شود. هرچند که تعداد استعلام قیمت ها خیلی بیشتر از تعداد معاملات انجام شده است؛ اما همان تعداد کمی که منجر به معامله ی نهایی شد، توانست بازار را کمی بهبود بخشد.

ساخت اسکلت فلزی بادیز

پیش بینی بازار آهن بر این است که شیب صعودی قیمت ها در هفته ی جاری نیز حفظ شود. به نظر می رسد مادامی که نرخ دلار بالای 4 هزار تومان باشد و بازار سنگ آهن چین نیز وضعیت مطلوبی داشته باشد، قیمت ها همچنان روند افزایشی داشته باشند.

قیمت پروفیل و قوطی، ورق سیاه و میلگرد

در روز گذشته (یکشنبه 8/7) قیمت پروفیل و قوطی ثابت بود؛ ولی با این وجود شاهد کاهش قیمت 10 الی 15 تومانی ورق سیاه در بازار بودیم. قیمت میلگرد آجدار درب کارخانه نیز حدود 15 الی 20 تومان افزایش قیمت داشت؛ اما قیمت میلگرد ساده همچنان ثابت ماند. قیمت تیرآهن روند نزولی داشت؛ با این وجود شاهد ثبات قیمت برخی از تیراهن های متفرقه نیز بودیم. نحوه ی اعلام قیمت در خصوص تیرآهن هاش بسیار متفاوت است. بدین ترتیب که اکثر فعالان در این بازار، اقدام به اعلام قیمت با روندی ثابت و بدون تغییر می کنند اما با اگر معامله ای قطعی شود و به اصلاح یک بار به پای صورت و آدرس برسد، قیمت ها بسیار تفاوت پیدا می کنند و ممکن است با افزایش قیمت به ثبت برسند.

ساخت سوله شرکت مهندسی بادیز

 

ورق گالوانیزه،ورق روغنی- ورق رنگی

قیمت ورق گالوانیزه – ورق روغنی – ورق رنگی ثابت بود و تغییری نداشت اما به نظر می رسد شاهد گران شدن و بالا رفتن قیمت های آنها در روز جاری باشیم. قیمت نبشی اکثر کارخانه های تولید کننده ثابت اعلام شد اما کارخانه های مانند جاوید بناب و سبا فولاد منظومه اصفهان، افزایش قیمت 10 تومانی داشتند. قیمت ناودانی ایرانی و اروپایی نیز ثابت و بدون تغییر نسبت به روز های پیشین اعلام شد.

خدمات شرکت بادیز :

ساخت اسکلت فلزی

ساخت سوله

ساخت پل عابر پیاده

 

منبع آهن پرایس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 15 =