قیمت هر متر مربع سوله

قیمت هر متر مربع سوله

قیمت هر متر مربع سوله همیشه سوال خیلی از مشتریان است. از متداول ترین سوالات افرادی که قصد ساخت و اجرای سوله را دارند این است که “هزینه سوله چقدر تمام می شود؟” این سوال جواب دقیقی ندارد، چرا با توجه به کاربرد سوله و اهداف ساخت آن و متریال مورد استفاده و همچنین مساحت زمین قیمت ساخت هر متر مربع سوله متفاوت است.

قیمت هر متر مربع سوله در تهران

به صورت میانگین قیمت اعلام شده در زمینه و احداث و اجرای کامل سوله، اعم از اسکلت سوله، کف سازی و دیوارچینی و پوشش سقف بدون تاسیسات معمولا از هر متر 380 هزار تومان شروع و تا 800 هزار تومان در هر متر مربع می رسد. اما قیمت دقیق کی مشخص می شود؟

برآورد دقیق قیمت ساخت سوله

برای برآورد دقیق قیمت ساخت هر متر مربع سوله ابتدا می بایست اطلاعات در خصوص زمین و متریال مورد نظر کارفرما و اهداف وی برای ساخت و راه اندازی سوله گرفته شود. سپس توسط نرم افزارهای طراحی مثل Revit نقشه کارگاهی (شاپ دراوینگ) تهیه شود، سپس با طراحی نقشه های کلی و جزئی قطعات مورد نیاز در ساخت سوله ، برآورد دقیقی از زمان اجرا و هزینه ساخت هر متر مربع سوله در آورد.

بطور کلی می توان گفت عوامل زیادی بر روی قیمت متری سوله تاثیر گذار است. عواملی همچون محل ساخت، فاصله محل ساخت تا کارخانه ساخت سوله، نوع طراحی و متریال سوله و همچنین مساحت سوله.

البته شایان ذکر است که قیمت ساخت سوله معمولا با دو حالت از طرف کارخانه بادیز داده می شود:
  1. فقط احداث اسکلت سوله
  2. احداث سوله از پی تا کلید
برآورد قیمت

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ساخت سوله کلیک کنید

بسیاری از مشتریان بر این باور هستند که قیمت پایین معیار درستی برای انتخاب مجری احداث و راه اندازی سوله است. قیمت هر متر مربع سوله فاکتور مهمی است اما شما باید در هنگام انتخاب مجری بر سوابق و دلیل قیمت پایین وی نسبت به دیگر رقبا اشراف داشته باشید.

به جز مواردی که گفته شد متغیرهای دیگری در قیمت هر متر مربع سوله تاثیر گذار است که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  1. نوسانات قیمت فولاد و آهن
  2. نوع طراحی سوله
  3. نوع کف سازی و پوشش سقف و دیوار سوله
  4. شخصی سازی سوله توسط کارفرما
  5. ابعاد سوله و یا داشتن بچه سوله
  6. محل احداث سوله

قیمت هر متر مربع سوله را چگونه محاسبه کنیم؟

برای کسب قیمت مناسب برای سوله در هر متر مربع می توانید با کارخانه ساخت سوله بادیز تماس بگیرید و اطلاعات خود را به کارشناسان ما بدهید.

پس از بررسی های انجام شده توسط مهندسین بادیز، قیمت حدودی با تلورانس خطای 20 درصد بالا و پایین خدمت شما ارائه می شود و برای برآورد دقیق تر کار به بخش طراحی شاپ دراوینگ خواهد رفت.

هزینه سوله سازی چقدر است؟

در بالا به مهمترین عوامل تاثیر گذار در ساخت سوله اشاره شد. شما اگر قصد ساخت و راه اندازی انواع سوله را دارید باید با توجه به معیارهای معرفی شده قیمت متوسط ساخت سوله را برای خود در بیاورید. این کار اکثرا پیچیدگیهایی را به همراه دارد که ما پیشنهاد می کنیم برای برآورد دقیق آن حتما از مهندسین و مشاورین این حوزه استفاده کنید تا در برآوردهای خود دچار مشکل نشوید.

ساخت انواع سوله های صنعتی را با بهترین قیمتها تجربه کنید

ساخت انواع سوله های صنعتی را با بهترین قیمتها تجربه کنید

شرکت فنی مهندسی بادیز، با ارائه خدمات برآورد هزینه و زمان و همچنین مشاوره در خصوص نحوه ساخت و چگونگی اجرای انواع سوله ها می کوشد بهترین خدمات را در زمینه سوله سازی بهمراه ارائه قیمت بهینه و مناسب به مشتریان ارائه دهد.

هزینه مهم است یا کاربرد؟

خیلی وقت ها کارفرما ها کمتر هزینه کردن را بر استاندارد سازی و یا کاربرد بهینه ترجیح می دهند که این امر بسیار غیر حرفه ای است. در راه اندازی سوله درست است که قیمت فاکتور مهمی است اما اینکه هدف و کاربرد و آینده کار را بر اساس آن طبقه بندی کرد کار اشتباهی است و اکثر کسانی که بر این رویه پیش رفتند در آینده ی نزدیک پشیمان شده اند.

پیشنهاد ما این است که اگر هدف از ساخت و راه اندازی سوله مدنظرتان استفاده طولانی مدت از آن و ایجاد پروژه ای بدون مشکل با سرعت بالا و کارایی مناسب هستید قیمت را ملاک کار خود قرار ندهید، با حرفه ای ها کار کنید و تا جای ممکن از بهترین مصالح برای ساخت و تولید سوله استفاده کنید. باز هم تکرار می کنیم که قیمت فاکتور مهمی است اما نباید کلیت پروژه را فدای آن نمود.

ما در شرکت فنی مهندسی سازه برتر بادیز سعی داریم با ارائه مشاوره درست بهمراه قیمتهای مناسب در خصوص احداث سوله، مراحل نصب آن و همچنین بهترین انتخاب برای طراحی و اجرای سوله با شما همراه باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سوله به لینک ما در ویکی پدیا مراجعه کنید.

قیمت ساخت و احداث سوله به صورت متری

ما همیشه دوست داریم بهترین خدمات را از نظر کیفیت و قیمت به مشتریان گرامی بدهیم. اما همانطور هم که در بالا بدان اشاره شد قیمت ساخت و احداث سوله به صورت متری (ساخت سوله از پی تا کلید) به عواملی همچون نوسانات قیمت آهن و متریال های دیگر، نوع طراحی سوله و ابعاد سوله و محل احداث آن بستگی دارد. به هر حال خیلی بهتر است که محاسبه قیمت سوله با محاسبه دقیق و پس از تهیه نقشه های کارگاهی (شاپ دراوینگ) برآورد شود تا برآورد حاصله دقیق و قابل اتکا باشد.

برای قیمت گذاری دقیق به منظور ساختن سوله، ابتدا می بایست ابعاد، هدف ایجاد سوله و محل احداث را با کارشناسان بادیز بررسی کنید و سپس با تهیه نقشه های کارگاهی بتوانید برآوردی دقیق از ساخت و اجرای سوله خود بدست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص قیمت و هزینه سوله با بادیز با شماره تلفن 02122605004  تماس بگیرید.

امتیازات
تاریخ نظردهی
نظر
بهترین قیمتهای ساخت و راه اندازی سوله را از بادیز بخواهید
امتیاز
51star1star1star1star1star
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =