طراحی و اجرای سوله سبک قوسی

طراحی و اجرای سوله سبک قوسی

کارخانه ساخت سوله بادیز مفتخر است اعلام دارد آماده انجام طراحی و اجرای سوله سبک قوسی با نرم افزارهای روز دنیا و همچنین استفاده از دستگاه های اتوماتیک برای اجرا و ساخت سوله سبک قوسی است.

کیفیت اجرای سوله های قوسی در مجموعه بادیز با توجه به سابقه درخشان ما و همچنین استفاده از کارشناسان خبره به منظور استانداردسازی ساخت انواع سوله باعث شده مشتریان کاملا راضی در زمینه ساخت و راه اندازی سوله های قوسی داشته باشیم.

در خیلی از جاها دیده شده که افراد و یا شرکتهایی با ادعای ساخت سوله های سبک سعی دارند مشتریانی را به سمت خود بکاشنند. لازم به ذکر است اکثریت این افراد و شرکتها بدنبال جذب مشتری بوده و به دلیل تناژ کم سوله های سبک اغلب آنها را به مشتریان معرفی نمی نمایند.

فاکتورهای مهم در طراحی و اجرای سوله سبک قوسی

  1. عرض تیر ورق در سوله های قوسی معمولا از 5 متر تا 60 متر دهانه اجرا می شود.
  2. در سوله های هلالی (قوسی) ارتفاع ستون میتواند از 1 تا 36 متر باشد.

هزینه پوشش سقف و دیوار سوله های قوسی

سوله های قوسی یا هلالی معمولا با توجه به نیاز کارفرما و نوع کاربرد ساخته می شوند. اینکه در ساخت سوله های قوسی از چه متریالی استفاده شود و برای دیوارچینی و یا پوشش سقف از چه مصالحی استفاده گردد نیز با توجه به نیاز کارفرما اجرا می گردد.

پوشش ها می تواند ساندویچ پنل، ورق های گالوانیزه، پشم شیشه و پشم سنگ، و سایر پوشش های متداول دیگر باشد.

هزینه پوشش سقف و دیوار سوله های قوسی نیز با توجه به نوع پوشش متفاوت خواهد بود.

چطور سوله قوسی با طبقات بسازیم؟

برای داشتن طبقات در سوله های قوسی میبایست طراحی جداگانه ای داشته باشیم. طراحی ای که بدون محدودیت در اشغال فضا اجرا گردد. در سوله های قوسی اجرای طبقات به دلیل امکان زدن ارتفاع بلند ستونها امکان پذیر است. برای این منظور می بایست در طراحی سوله اقدامات لازم انجام گیرد.

قیمت سوله های قوسی (هلالی)

معمولا در ساخت سوله بیش از 85 درصد هزینه ها مربوط به خرید متریال اعم از آهن آلات و اتصالات و پوشش سقف و دیوار و… است و مابقی مربوط به هزینه های نصب و اجرت ساخت و حمل سوله می باشد.

برای استعلام قیمت سوله های قوسی (هلالی) می توانید با کارخانه ساخت سوله بادیز تماس بگیرید و یا به صفحه ساخت سوله بادیز بروید.

در سوله های تیر ورقی حدود 90 درصد هزینه مصالح اولیه و 10 درصد هزینه های حمل و نقل و نصب سوله می باشد در صورتی که در سوله های ubm حدود 30 درصد هزینه مصالح اولیه و 70 درصد هزینه حمل ونقل و نصب سازه می باشد.

مراحل اجرای سوله قوسی (سوله هلالی)

سوله های قوسی در بسیاری از مناطق ایران ساخته می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. سوله های قوسی به خاطر نوع استفاده در بسیاری از جاها کاربرد دارند و به وفور یافت می شوند. همچنین به دلیل قیمت پایین تر این نوع سوله ها کارفرمایانی که کارشان با این سوله ها راه می افتد ترجیح می دهند ساخت و اجرای سوله ی خود را توسط سوله های قوسی انجام دهند.

اگر شما قصد ساخت و اجرای سوله را دارید می توانید، با در نظر گرفتن شرایط زمین و کاربرد مدنظرتان با مشاورین ما در بادیز تماس بگیرید. کارشناسان ما در کارخانه ساخت سوله بادیز در تلاش اند شما را به بهترین شکل برای ساخت انواع سوله ها از جمله سوله قوسی راهنمایی کنند.

در طراحی سوله های قوسی (شاپ دراوینگ) باید این روال را مد نظر داشت که طراحی و اجرای این نوع از سوله نیاز به دقت زیاد دارد. در سوله های قوسی تیرورق ها می توانند در عرض 5 متر تا دهانه 60 متر ساخته شوند.

برای استعلام قیمت سوله سبک قوسی (سوله هلالی) با بادیز تماس بگیرید.

امتیازات
تاریخ نظردهی
نظر
بهترین قیمتهای ساخت و راه اندازی سوله را از بادیز بخواهید
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =