سوله سازی در شمس آباد قم توسط سازنده سوله کارخانه بادیز

سوله سازی در شمس آباد قم

سوله سازی در شمس آباد قم، سوله سازی در تهران، سوله سازی در استان تهران، سوله سازی مدرن، سول سازی به انواع روشهای ساخت و احداث سوله در کلیه نقاط کشور ایران توسط شرکت ساخت سوله بادیز انجام می شود.

سوله سازی چیست؟

سوله سازی به منظور توسعه صنعت یک کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در تمامی شهرک های صنعتی شاهد ساختمان هایی برای انجام کار هستیم که اکثرا سوله هستند. کار ساخت و احداث این سوله ها را سوله سازی می گویند.

برای درک بهتر این مقوله ، حتما مبحث سوله چیست را مطالعه فرمایید.

سوله سازی یک صنعت بسیار مهم است زیرا که بنای صنعتی هر کشور بر مبنای آن است. کلیه کارخانجات و کارگاه ها در ساختمان های سوله ای مشغول به فعالیت هستند.

موارد مهم کاربردی در سوله سازی

از دیگر مواردی که در ساخت و احداث سوله بسیار پر کاربرد است:

ساخت سوله صنعتی برای کارخانجات و کارگاه های صنعتی

ساخت سوله برای مرغداری ها و گاوداری ها و نگهداری دام و طیور

ساخت سوله های ورزشی اعم از سوله فوتسال، والیبال، بسکتبال، استخر و …

ساخت سوله برای پارکینگها و مکانیکی ها

ساخت سوله برای مراکز فروش، فروشگاه های بزرگ(هایپر مارکت) و …

سوله سازی در شمس آباد قم

کارخانه ساخت سوله بادیز واقع در شمس آباد قم است که با توجه به نزدیک بودن این کارخانه به پایتخت، و همچنین دفتر اصلی این شرکت که در خیابان نلسون ماندلا تهران است همواره یکی از اصلی ترین شرکتهای سازنده سوله در ایران به حساب می آید.

سوله سازی در شمس آباد قم بدلیل نزدیک بودن به تهران و مرکز کشور این قابلیت را برای کارخانه بادیز هموار می سازد تا به تمامی نقاط ایران به راحتی خدمات دهی کند. چرا که کارخانه ساخت سوله بادیز در مرکز ایران واقع است.

درباره شهرک صنعتی شمس آباد

شهرک صنعتی شمس‌آباد واقع در جنوب استان تهران با وسعتی بالغ بر ۳ هزار هکتار بزرگ‌ترین شهرک صنعتی ایران و خاورمیانه محسوب می‌گردد. موقعیت مکانی شهرک صنعتی شمس‌آباد در کیلومتر ۴۵ اتوبان تهران – قم در مجاورت شهر حسن‌آباد فشافویه و در فاصله پنج کیلومتری از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و فاصله هشت کیلومتری از اولین ایستگاه راه آهن می‌باشد.

عملیات اجرایی شهرک صنعتی شمس‌آباد در سال ۱۳۷۲ با وسعتی بالغ بر سه هزار هکتار به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی ایران و خاور میانه پایه‌گذاری گردید و در حال حاضر کلیه زمین‌های صنعتی آن با ۲۳۰۰ قرار داد منعقده واگذار گردید که در حال حاضر تعداد واحدهای صنعتی فعال در این شهرک بالغ بر ۱۴۰۰ واحد صنعتی بوده و وسعت زمین‌های صنعتی به دوبخش با مقدار ۹۰۰ هکتار آن طرح موجود و ۷۵۰ هکتار آن در طرح توسعه است.

در سال ۱۳۹۲ خورشیدی ۲۰ هزار نفر در این شهرک مشغول به کار بودند و با تکمیل شدن واحدهای صنعتی غیرفعال آن تعداد اشتغال‌زایی این شهرک به ۵۰ هزار نفر می‌رسد.

صنایع شیمیایی و پلاستیک، سلولزی، دخانی، نساجی و پوشاک، غذایی و آشامیدنی، برق و الکترونیک، فلزی و ماشین‌سازی، کانی غیرفلزی و خدمات از جمله صنایعی هستند که در شهرک صنعتی شمس‌آباد فعالیت می‌کنند. صنایع فلزی و ماشین سازی با ۹۰۲ قرارداد واگذاری بیشترین سهم را دارند و به ترتیب کانی غیر فلزی ۴۷۶ قرارداد، شیمیایی و پلاستیک ۲۸۱ قرارداد، غذایی و آشامیدنی ۱۵۴ قرارداد، خدمات ۱۲۹ قرارداد، سلولزی ۳۹ قرارداد، نساجی و پوشاک ۲۸ قرارداد و در آخر برق و الکترونیک با ۲۲ قرارداد به کار خود در این شهرک به فعالیت می‌پردازند.

منبع : ویکی پدیا

هزینه سوله سازی در شمس آباد (کارخانه بادیز)

هزینه ساخت سوله در شمس آباد قم توسط کارخانه بادیز با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می شود. برای استعلام قیمت سوله و ساخت آن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

امتیازات
تاریخ نظردهی
نظر
سوله سازی در تهران را با بادیز تجربه کنید
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 1 =