پروفیل

تحلیل بازار آهن آلات در روزهای اخیر

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن ، برای سومین روز متوالی روند رو به رشد قیمت اهن آلات را در بازار داخلی کشور قابل مشاهده است. این روند افزایشی را می توان نشانه مهمی در بازار آهن آلات دانست که باتوجه به گسترش این شرایط امکان اثر گذاری بر روی دیگر بازارهای مشابه وجود دارد و در نتیجه می تواند موجب حمایت از دیگر بازارها شود. یکی از دلایل این افزایش قیمت را می توان افزایش قیمت آهن آلات جهانی دانست.

با توجه به این شرایط در بازار بورس هنوز برای بازار آهن آلات و پتروشیمی تغییرات به حد خود نرسیده است. در صورتی که این افزایش قیمت به بازار بورس هم منتقل شود می تواند تعیین کننده جهت گیری عمده این بازار باشد.با توجه به شواهد موجود، قیمت مصنوعات در روز سوم هم با افزایش مواجه گردید و این افزایش قیمت آهن آلات در مقایسه با روزهای قبل افزایش بیشتری داشته است.

 این در شرایطی اتفاق افتاده که هنوز بعضی از تامین کنندگان این محصول قیمت های خود را بیش از حد افزایش نداده اند افزایش قیمت آهن آلات در سه روز گذشته تدریجی بوده و در هر روز تقریبا 10 تومان افزایش داشته است. ادامه این روند امید به افزایش قیمت اهن را در زمستان بیشتر می کند. در حال حاضر سرمای هوا مانع از افزایش بیشتر قیمت ها شده است، با توجه به اینکه میزان تقاضا در بازار آهن برای خرید محصولات کاهش یافته است، در نتیجه افزایش بیشتر قیمت در هاله ای از ابهام قرار دارد.

خدمات شرکت بادیز :

ساخت اسکلت فلزی

ساخت سوله

ساخت پل عابر پیاده

 

منبع: آهن پرایس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هشت =